Chovanec Sport Agency, a.s.

Náš názor

22. 12. 2013 - Pro mě je králem podzimu Rosický
 
Obvykle nekomentuji různé sportovní události či ankety. Dnes bych rad udělal výjimku a vyjádřil se k hodnocení první poloviny ankety Zlatý míč České republiky. 

16. 03. 2011 - Rozpaky z nominace
 
Tak máme za sebou další tiskovou konferenci, další nominaci na kvalifikační utkání. Tentokrát jsme byli všichni ve velkém očekávání, protože se jednalo o nominaci na tolikrát proklamovaný „zápas roku“ ve Španělsku, tolik důležitý pro další vývoj v kvalifikaci na ME 2012.

13. 08. 2010 - Hodnocení Pudila vůbec nechápu
 
S napětím jsem, stejně jako většina národa, sledoval přátelské utkání mezi Českou republikou a Lotyšskem. Byl jsem především zvědav, jak se podaří zvládnout první zápas na českém území pod vedením Michala Bílka, v Liberci,  v době, kdy sever Čech má úplně jiné starosti.. Musím říci, že bylo neuvěřitelné kolik fanoušků si našlo cestu na stadion! Klobouk dolů před všemi, kteří vážili cestu!

08. 08. 2010 - Velmi zvláštní donominování
 
Trenérem reprezentačního týmu České republiky je Michal Bílek. Jeho zodpovědností je nominace, on zodpovídá za výsledky. Přesto nad nominací či donominací k přátelskému utkání s Lotyšskem za zraněného hráče vznáší otazník velký jak Brno. Nebo přesněji jak Dněpropetrovsk. Místo zraněné brankářské jedničky, Petra Čecha, byl povolán Jan Laštůvka z týmu Dněpr Dněpropetrovsk. Je to brankář, který v minulosti podával vynikající výkony. Tehdy v týmu kupodivu chyběl. Aktuálně však v barvách svého týmu seděl v posledních čtyřech utkáních jen na lavičce náhradníků.

< 1 / 1 >