Matěj Vydra zaznamenal hattrick! Derby vyhrálo 3:0 | Chovanec Sport Agency, a.s.

Matěj Vydra zaznamenal hattrick! Derby vyhrálo 3:0

Střelecky  nejlepší zápas v dresu Derby County odehrál v sobotu na hřišti Middlesbrough Matěj Vydra.Díky jeho třem gólů vyhráli ,,Rams" 3:0 a v tabulce se posunuli na šestou pozici.
 

První chvíle českého útočníka přišla v 13. minutě, kdy pohotově využil chyby domácího gólmana RandolphaKrátce po přestávce proměnil pokutový kop a hattrick zkompletoval v 63. minutě.
 


Pro Matěje to je druhý třígólový zápis během působení v Anglii. Poprvé se mu to podařilo v dresu Reading v utkání FA Cupu proti HuddersfielduNyní to premiérově dokázal v nejvyšší soutěži a na kontě má už jedenáct přesných zásahů! Navíc jeden v Ligovém poháru. Matěj se v tabulce střelců drží na druhém místě, na vedoucího Clarka z Sheffieldu United ztrácí dvě trefy. 
 


Po důležitém a cenném vítězství jej zahrnul chválou i trenér Gary Rowett. „Je to úžasný hráč, nejlepší na pozici ,desítky‘ v této soutěži. Nejdůležitější je najít mu místo, na které cítí, že mu věříme. Potřebuje cítit naši důvěru,“ prohlásil. 
 


Derby je momentálně na šesté pozici se zápasem k dobru a v případě výhry by se mohlo posunout až na čtvrtou. Už v úterý hostí „Rams“ v rámci 20. kola Ipswich.